Projekt ,,Ale popłynęli"

Projekt ,,Ale popłynęli ma za zadanie zapobieganie marginalizacji osób niepełnosprawnych. W ramach pr (link otworzy duże zdjęcie)

Stowarzyszenie Wspomagania Osób Niepełnosprawnych ,,Res Sacra Miser"
uczestniczy w projekcie ,,Ale popłynęli".

Celem głównym projektu jest zapobieganie marginalizacji osób niepełnosprawnych, usprawnianie osób niepełnosprawnych, integracja z osobami sprawnymi oraz kształtowanie pozytywnych postaw wobec osób niepełnosprawnych w społeczności lokalnej. Wniosek został dofinansowany w konkursie ,,Lubelskie Lokalnie Mikrodotacje FIO 3".

Opublikowano: 21 maja 2019 13:29

Załączniki:

Projekt ,,Ale popłynęli" ma za zadanie zapobieganie marginalizacji osób niepełnosprawnych. W ramach projektu organizowane są wyjazdy na basen w Ożarowie pod czujnym okiem naszych opiekunów. [638.33 KB]