Jubileusz 40-lecia Domu Pomocy Społecznej w Gościeradowie 12.09.2019

Tort z okazji Jubileuszu 40-lecia Domu Pomocy Społecznej
w Gościeradowie. (link otworzy duże zdjęcie)

12 września 2019 roku świętowaliśmy drugi dzień obchodów Jubileuszu 40-lecia Domu Pomocy Społecznej im. hr. Eligiusza Suchodolskiego w Gościeradowie.
Swoją obecnością zaszczycili nas: Dyrektor Wydziału Polityki Społecznej Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie Albin Mazurek, który reprezentował Wojewodę Lubelskiego Przemysława Czarnka, Kazimierz Choma, w imieniu Marszałka Województwa Lubelskiego Jarosława Stawiarskiego, Starosta Kraśnicki Andrzej Rolla, Radni Powiatu Kraśnickiego: Edyta Dudzińska, Marek Kołtun, Stefan Stachula, Dyrektor PUP w Kraśniku Karolina Kondracka, Wójt Gminy Gościeradów Mariusz Szczepanik, Skarbnik Gminy Gościeradów Ewa Lipiec, Proboszcz parafii Gościeradów ks. Kanonik Andrzej Kontek, Dyrektorzy jednostek pomocy społecznej z Powiatu Kraśnickiego z podopiecznymi, Dyrektorzy placówek oświatowych z Gminy Gościeradów, Radni Gminy Gościeradów w osobach Henryka Filipczaka i Mirosława Wrzołka, pracownicy, rodzice mieszkańców Domu.
Wszystkim serdecznie dziękujemy za możliwość wspólnego świętowania Jubileuszu w tak dostojnym gronie.
Z pozdrowieniami Dyrektor, pracownicy i mieszkańcy.

Opublikowano: 13 września 2019 13:26

Zdjęcia: