Rehabilitacja i usprawnianie przez pływanie

(link otworzy duże zdjęcie)

Niepełnosprawni mieszkańcy Domu od 14 sierpnia 2020 roku korzystają z zajęć na krytym basenie. Jako beneficjenci realizowanego przez Stowarzyszenie Wspomagania Osób Niepełnosparwnych "Res Sacra Miser" projektu z Lubelskiego Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej nasi mieszkańcy bawią się i relaksują  na basenie. Korzyści z zajęć dla soób niepełnosprawnych bardzo duże: od stymulacji całego ciała do emocjonalnego i psychicznego wsparcia. Popatrzcie sami ile radości i beztroski było na basenie....

Opublikowano: 21 sierpnia 2020 14:16

Zdjęcia: